Ліпосакція

Клініка VIST - Ліпосакція

Якщо Ви робили спроби позбутися зайвої ваги, то встигли переконатися, що дієта та фітнес не завжди призводять до бажаних результатів. Існують «непіддаються» ділянки жіночого тіла, де накопичення жирових відкладень зумовлено генетично: стегна, живіт, підборіддя.

Вакуумне відсмоктування жирової тканини

Визнаним методом знищення локальних жирових відкладень є ліпосакція. Це вакуумне відсмоктування жирової тканини через спеціальні мікротрубки, які поміщають у підшкірний простір.

Існує кілька різновидів методу. При ультразвуковій ліпосакції, наприклад, жирову тканину розщеплюють впливом ультразвуку. Вибір способу ліпосакції визначає хірург залежно від індивідуальних особливостей організму, кількості жиру, що видаляється, його структури і місця розташування. Здібності шкіри до відновлення індивідуальні. Досвідчений лікар оцінює їх ще до операції. Це мінімізує ризик появи неправильностей шкірного профілю (пагорбів, западин) після ліпосакції.

Ефективність методу

Спеціальні технології здійснення операції та компресійна білизна дозволяють уникнути появи значного надлишку шкіри. Зазвичай хірурги рекомендують носити спеціальну білизну близько місяця після операції. У медицині ліпосакція не сприймається як спосіб зниження ваги. Його зниження — це, швидше, одне із супутніх наслідків операції. Основна мета - проведення контурної пластики тіла, надання фігурі правильних пропорцій, повернення природних ліній тіла. На сьогоднішній день ліпосакція – статистичний лідер пластичної хірургії (а в США – взагалі найпоширеніший вид хірургічного втручання). Ефективність методу очевидна: дома віддаленої тканини нових жирових відкладень не з'являється.

Ліпосакція вартість

Інформацію про ліпосакцію ціни Ви можете знайти у розділі «Прайс» на нашому сайті Одним з різновидів скульптурної пластики тіла є Ліпоскульптура (ліпофілінг). Це не просто видалення, а перерозподіл жирових тканин, що формує правильні пропорції.

Кошик
Почніть друкувати, щоб побачити повідомлення, які ви шукаєте.