Лазерна епіляція

Епіляція лазером - це безболісне видалення небажаного волосся у жінок і чоловіків. Процедура підходить для будь-якого кольору шкіри: світлої, смуглявої. А також для будь-якого типу волосся: тонкого та товстого, світлого та темного. Крім того, лазерна діодна епіляція дозволяє лікувати гірсутизм і гіпертрихоз - жорстке волосся пом'якшується і стає непомітними, а м'яке зникає.

Позбавлення від небажаного оволосіння на обличчі

  •  

Якщо для чоловіка щоденний і рутинний процес гоління не є чимось незвичайним, жінці саме необхідність такої постійної боротьби приносить неймовірний психоемоційний дискомфорт.

В силу того, що шкіра на обличчі добре інервується і щедро кровопостачається кровоносними судинами - артеріями і венами, а також забезпечується лімфовідтоком, шкіра в цій області дуже чутлива, схильна до подразнення, легко пошкоджується. Крім того, вона постійно піддається дії факторів зовнішнього середовища - погодніх умов, вітру, косметики.

Питання видалення небажаних волосків досить делікатне. Особливо варто відзначити високу небезпеку травматичного впливу цієї області, адже такі дії як гоління підвищують ризик ускладнень - появи синців, бактеріальне зараження та процедура смертельно небезпечна через особливості крововідтоку в цій області (кров звідси йде прямо в головний мозок).

 

Ідеальна гладкість ваших ніжок

Ідеальна гладкість шкіри ніг - необхідне доповнення образу красивої дівчини. На жаль, позбутися від набридливого волосся в цій області не завжди буває просто, що пов'язано з високою швидкістю їх росту і чутливістю. 

До того ж, ноги практично завжди на виду, що вимагає постійної і ретельної корекції і уваги до небажаної волосянистості.

Вихід із цієї ситуації - лазерна епіляція ніг повністю - ефективна сучасна процедура, що дозволяє позбутися від волосся в проблемній зоні назавжди.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ЗОНИ ГЛИБОКОГО БІКІНІ

Сучасні стандарти краси зобов'язують мати здоровий колір обличчя, гарну зачіску, бездоганний манікюр та багато іншого, що приховане від сторонніх очей. Наприклад, ідеально оксамитову шкіру в області бікіні, яка дарує відчуття особливої привабливості і сексуальності своїй власниці. Лазерна епіляція глибокого бікіні сьогодні визнана найбільш ефективним методом у боротьбі з небажаним волоссям. Лазер не просто усуває волоски, він руйнує фолікули і надовго припиняє ріст волосся. Протягом 5-6 років Ви взагалі перестанете згадувати про гоління, про депіляційні крема, епіляції воском та інших методах.

лазерна епіляція пахв

  •  

Коли мова заходить про видалення небажаного волосся в різних зонах тіла, всі одразу згадують про болючість і травматичність цього процесу. Особливо це стосується делікатних зон - бікіні і пахвових западин. Шкіра в зоні пахвових западин неймовірно тонка і чутлива, що значно обмежує використання агресивних видів видалення волосся: шугарингу і воскової епіляції. На допомогу в таких ситуаціях приходять щадні та максимально ефективні методи видалення волосся - такі як лазерна епіляція.

ЕПІЛЯЦІЯ спини і грудей ЛАЗЕРОМ

Небажане волосся на тілі сьогодні не проблема. З тих пір як з'явилася лазерна епіляція, шкіра спини, грудей та інших частин тіла може стати ідеально гладкою всього за кілька сеансів. У Києві зробити процедуру лазерної епіляції за доступною ціною, без болю і побічних ефектів Ви можете в нашій студії лазерної епіляції у кваліфікованих майстрів.

Волосся на спині росте як у чоловіків, так і у деяких жінок. Виглядає це зовсім не привабливо, особливо у представниць прекрасної статі. Крім того, волосся на спині ускладнює догляд за шкірою, викликає підвищене потовиділення і, як наслідок, неприємний запах. Лазерна епіляція спини - метод видалення небажаного волосся, результати якого збережуться протягом багатьох років.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ РУК

 

 Лазерна епіляція рук - ідеальний метод для тих, хто хоче надовго позбутися від небажаного волосся. Гладка шкіра рук для багатьох є еталоном краси. Але буває, що саме волосся на руках є причиною відмови від футболок, сарафанів та іншого одягу без рукавів. Ми пропонуємо Вам більше дізнатися про метод, який допоможе не тільки позбутися від небажаного волосся, але і набути впевненості в собі.

Діодні лазери прийнято вважати «золотим стандартом» лазерної епіляції. Це пов'язано з тим, що ідеальне поєднання кількості процедур, вартості і результату забезпечують саме ці апарати. Довжина хвилі діодного лазера 800 нм, що дозволяє максимально точно вражати фолікул волосся. Через нагрівання інтенсивним потоком світла, фолікул руйнується, і волосся припиняє свій ріст.

[salon]

Наші контакти

Наша адреса:

м. Суми, вулиця Пушкіна, 22

Час роботи:

Пн-Пт — з 9:00 до 20:00
Сб — з 9:00 до 16:00
Нд — вихідний

Наш телефон:

+38 (050) 911-27-61

Наш Email:

info@vist-clinic.com.ua

Як до нас дістатися?

Наша адреса

Кошик

Закрити
Закрити
Почніть друкувати, щоб побачити повідомлення, які ви шукаєте.
Прокрутіть Сторінку До Верху