Ін'єкційна косметологія

Зараз активно розвивається ін'єкційна косметологія - відносно нова галузь медицини, яка вирішує безліч проблем.

Плазмотерапія (Плазмоліфтінг)

Це одна з новітніх методик в галузі косметології, ін'єкційна процедура, що передбачає підшкірне введення збагаченої тромбоцитами плазми власної крові пацієнта. За кордоном метод носить назву PRP- терапія. Тромбоцити, як відомо, містять фактори росту, що відповідають не тільки за згортання крові, а й за зростання і регенерацію молодої тканини.

Біоревіталізація

Стимулювання самовідновлення шкіри за допомогою впливу полісахаридів. Ін'єкція доставляє в потрібну ділянку препарат на основі гіалуронової кислоти, який деякий час затримується в шкірі і провокує природні відновлювальні процеси організму.

Мезотерапія

Це процедура, на основі якої закладені ін'єкції лікарських препаратів. Найчастіше цей метод рекомендують для боротьби з куперозом, вугровою хворобою, рубцями. Виробляє зволожуючий ефект.


Мезотерапія обличчя: усунення другого підборіддя, гриж нижньої і верхньої повіки, нависання надлишку гіподерми в нижній третині обличчя над носо-губною складкою, «брилів».

Мезотерапія жирових відкладень у складно піддатливих корекції зонах тіла: внутрішня сторона стегон, живіт, коліна

Контурна пластика

Метод, який базується на щадних внутрішньошкірних ін'єкціях. Розгладжує складки і зморшки, повертає форму обличчя, збільшує обсяг губ. Для контурної пластики застосовують спеціальні філери на основі гіалуронової кислоти.

Процедуру, необхідну конкретно Вам порекомендує фахівець. Будуть враховуватися переслідувані цілі і особливості Вашого організму.

Відтворити відео

Ботулінотерапія

Корекція і попередження мімічних зморшок препаратами на основі ботулотоксину (ксеоімном, диспорт, ботоксом), що вводяться в м'які тканини за допомогою мікроголки.

Ефект наростає протягом 2-х тижнів, триває від 5 місяців до року. Період реабілітації відсутній.

Для боротьби зі зморшками навколо очей,
в зоні губ, області чола, шиї.

Нитки APTOS

Aptos - перевірений часом не хірургічний метод омолодження шкіри обличчя і тіла. Технологія ниткового ліфтингу, створена більше 10 років тому і яка постійно вдосконалюється, довела свою ефективність: видимий результат підтяжки шкіри обличчя нитками Аптос без операції, без тривалого періоду відновлення, без шрамів і рубців.

Процедура, тривалістю всього близько 30 хвилин,
зможе повернути час назад!

Наші контакти

Наша адреса:

м. Суми, вулиця Пушкіна, 22

Час роботи:

Пн-Пт — з 9:00 до 20:00
Сб — з 9:00 до 16:00
Нд — вихідний

Наш телефон:

+38 (050) 911-27-61

Наш Email:

info@vist-clinic.com.ua

Як до нас дістатися?

Наша адреса

Кошик

Закрити
Закрити
Почніть друкувати, щоб побачити повідомлення, які ви шукаєте.
Прокрутіть Сторінку До Верху